Rocznik 2009

Rocznik 2009 - intensywny weekend.
wtorek, 17 grudzień 2019 15:38

Intensywny weekend na duży plus drużyn. Spowodowany faktem iż 23 zawodników Gwiazdy rocznika 2009 uczestniczyło w weekendowych potyczkach. Podobnie jak drużyna młodsza 2011, sobotni dzień spędzamy na turnieju Stalok Zabrze, natomiast dwa mecze w lidze Futsalu przypadają nam na niedziele, w których zdobywamy 6pkt strzelajac 35 bramek tracąc przy tym 2 gole!

Sobotnie popołudnie spędziliśmy w Bielsku-Białej, gdzie mierzyliśmy się w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu z miejscowym Rekordem.

Jeszcze w pierwszej polowie wyszliśmy na prowadzenie 2:0 i gdy zdawało sie, że mamy mecz pod kontrolą, po chwili rozluźnienia straciliśmy dwie szybkie bramki.

Druga połowa dostarczyła nam wielu wrażeń, ale zabrakło skuteczności, by przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę. Ostatecznie po bardzo emocjonującym meczu remisujemy 3:3.

Pierwszą kolejkę w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu rozegrały także zespoły rocznika 2009. Tutaj także w 1 kolejce odbyły się rudzkie derby. Mecz odbył się w hali w Halembie a gospodarzem spotkania był SMS. Co ciekawe w 1 połowie kibice nie obejrzeli bramek w tym pojedynku. W drugiej połowie rozstrzelali się zawodnicy Gwiazdy. Ostatecznie nasz zespół wygrał 8-1. Dodajmy, że drużyny grały już w ubiegłorocznej edycji ligi, ale wtedy rywalizowały  z zespołami rocznika 2008. Teraz grają w swoich rocznikach.

Bramki:

Świerc dla SMS oraz Sobczyk 3, Rogosz 3, Smoła 2 dla Gwiazdy.

W lidze występować będzie 6 zespołów - każdy ma do rozegrania 10 spotkań ligowych.

 

Rocznik 2009 - Zwycięstwo na "Staloku".

niedziela, 24 listopad 2019 16:23

Ciekawy turniej przyszło nam rozegrac w minioną sobotę, na hali MOSiR w Zabrzu, na którym rywalizowaliśmy z chlopakami z rocznika 2008. Od poczatku do końca dobrze radziliśmy sobie na boisku wygrywając wszystkie spotkania i w całym turnieju tracąc tylko 3 bramki. Dobra gra doprowadziła nas do zwycięstwa w całym turnieju, a dodatkowo Paweł Szolc został królem strzelców! Chłopakom gratulujemy sukcesu i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie!

W sobotę mieliśmy okazję zmierzyć się z Clearexem Chorzów w ramach przedmeczu tych samych drużyn w Ekstraklasie Futsalu. Zaangażowanie dzieci zostało docenione i świetnie rozgrzało trybuny! Po swoim meczu, dzieci wprowadzały zawodników pierwszego zespołu na boisko, co z pewnością było dużym przeżyciem dla naszych małych sportowców!

Rocznik 2009 - Grad bramek w Lidze Orlika.

wtorek, 08 październik 2019 19:19

Kolejne mecze Ligi Orlika przeszły do historii.

W IV lidze gościliśmy u siebie Ruch Chorzów. Gwiazda pewnie pokonała "niebieskich" 18:1.

Gwiazda wystąpiła w składzie: Gisder, Kokoszka, Smola, Rogosz, Grygonis Szolc, Musialski, Mleczko, Wieczorek, Kopieniok.

W V lidze rywalizowaliśmy z Pogonią Nowy Bytom. Nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony i zwyciężyli 3:2.

Gwiazda wystąpiła w składzie: Mańka, Kostorz, Salamon, Herwy, Wrona P., Wrona K., Szolc, Hiszpański, Musialski, Sobczyk.

Rocznik 2009 - Kolejne mecze Ligi Orlika za nami.

sobota, 05 październik 2019 14:42

Ligowy czwartek za nami. 

W IV lidze podejmowaliśmy u siebie Jedność Siemianowice. 3 pkt. zostały w Rudzie, a nasi chłopcy pewnie pokonali rywala 8:1.

W V lidze graliśmy na wyjeździe ze Śląskiem Świętochłowice. Niestety musieliśmy uznać wyższość rywala. Przegrywamy 13:1


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /vol1/www/arch.srsgwiazda.pl/components/com_k2/templates/gwiazda_podstrony_strona/category.php on line 254

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN