Rocznik 2011

Rocznik 2011 - Stalok Cup!
wtorek, 17 grudzień 2019 11:01

Już poraz drugi w tym sezonie zimowym nasza drużyna 2011 wystąpiła w weekendowym turnieju organizowanym przez Stal Zabrze. Organizatorom chcieliśmy bardzo podziękować za zaproszenie, oraz pogratulować turnieju, w którym wszystko przygotowane jest na "tip top"!

Drużyna Gwiazdy 2011 pokazała w meczach duża wolę walki oraz całkiem niezły jak na nasz wiek poziom sportowy. Na turnieju zajmujemy ostatecznie 3 miejsce, niedosyt pozostawia mecz, w którym kontrolując przebieg spotkania na minutę przed zakończeniem z wyniku 4:2 remisujemy 4:4, a nasz rywal zajmuje pierwsze miejsce na turnieju.

W sobotę w hali MOSiR w Halembie rozpoczęła się tegoroczna edycja rozgrywek Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. W nowym projekcie futsalowym Śląskiego Związku Piłki Nożnej zainteresowane kluby uczestniczą w rozgrywkach ligowych w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to rocznik 2011/2012. W 1 kolejce doszło do derbowego starcia SMS Ruda Śląska i Gwiazdy. Po zaciętym spotkaniu i meczu pełnym zaangażowania z jednej i drugiej strony pojedynek zakończył się remisem 5-5. Zespół Gwiazdy pokazał charakter bowiem ciągle ''gonił'' wynik m.in. przegrywają 0-1, 1-2 i 3-5.

Frąckowiak 3, Wilk i Szala dla SMS

Mól 3, Saternus i Kempa dla Gwiazdy

Dodajmy, że w lidze występuje 7 zespołów a każda z drużyn do do rozegrania 12 spotkań.

Rocznik 2011 - Stalok Cup!
środa, 27 listopad 2019 21:17

Kolejny turniej na Staloku za nami.

Tym razem w niedzielę reprezentowała nas drużyna rocznika 2011. W całym turnieju rozegralismy 6 meczów i z każdym następnym nasz zespół reprezentował lepszy poziom. Przegrywając dwa pierwsze mecze, nie było nam dane w tym dniu zagrać o najwyższe miejsce. Ostatecznie do porażek dokładamy trzy zwycięstwa i remis.

Dziękujemy bardzo całej drużynie i rodzicom za zaangażowanie!

Powoli wchodzimy w okres zimowych treningów, które głównie będą odbywać się na hali. Dotychczas nasze pociechy trenowały na boisku i bardzo cieszy nas fakt, że mimo często nieprzychylnych warunków atmosferycznych frekwencja na zajęciach była wysoka! 

Zajęcia rocznika 2011 od przyszłego poniedziałku tj. 25.11.2019.r. obowiązywać bedzie następujący grafik:

Poniedziałki godz. 19:00 - Halemba, hala MOSiR przy ul.

Kłodnickiej. Czwartki godz. 17:45 - Czarny Las, SP nr 4 przy ul. Tołstoja.

 

6 kolejka Ligi Żaków

poniedziałek, 28 październik 2019 15:39

W sobotę 26.10. nasza drużyna rozegrała ostatnią w tym roku kolejkę Ligi Żaków. Na boisku Kolejarza Katowice zmierzyliśmy się z Akademią Espaniola oraz z gospodarzem, ekipą Młodej Gieksy.

Na początku spotkania z Akademią zamknęliśmy rywala na jego połowie ale nie potrafiliśmy wykorzystać naszej przewagi. W tym fragmencie meczu zdobywamy tylko jednego gola. Z upływem czasu mecz się wyrównał i ostatecznie remisujemy 4-4. W drugim meczu niestety łatwo i wysoko przegrywamy z Młodą Gieksą. Widać, że praca trenerów przynosi efekty i z kolejki na kolejkę gra naszej drużyny wygląda coraz lepiej. Wielkie brawa dla naszych pociech. Wystąpiliśmy w składzie: Franosz, Kempa, Mól, Dyrda, Margiecok, Zdebel, Saternus, Lorens, Kostorz, Głąbik. Poniżej wyniki i strzelcy.

Gwiazda 4-4 Akademia Espaniola (Mól, Dyrda, Saternus, Głąbik)

Gwiazda 1-11 Młoda Gieksa (Kempa)


5 kolejka Ligi Żaków

poniedziałek, 21 październik 2019 15:23

W niedziele 20.10. rozegraliśmy 5 kolejkę Ligi Żaków. Tego dnia na boiskach Rapidu w Katowicach zmierzyliśmy się z drużynami Red Box K-ce, AKS Mikołów oraz Młodej Gieksy. W pierwszym spotkaniu wygrywamy z Red Box 2-0. Od początku zyskaliśmy przewagę, wymienialiśmy dużą liczbę podań jednak brakowało skuteczności. W meczu z drużyną z Mikołowa jesteśmy zespołem, który ma więcej z gry jednak udaje nam się tylko zremisować. W spotkaniu z Młodą Gieksą tracimy szybko dwa gole i musimy gonić wynik. Doprowadzamy do remisu jednak mimo walki do końca przegrywamy 3-2. Wielkie brawa dla naszych zawodników. Wystąpiliśmy w składzie: Kamil Mól, Liliana Margiecok, Szymon Zając, Dawid Lorens, Eryk Franosz, Adrian Dyrda,Kacper Kostorz,Tymoteusz Kempa,Dominik Saternus, Wojjciech Zdebel. Poniżej wyniki i strzelcy.

Gwiazda 2-0 Red Box Katowice (Mól, Saternus)

Gwiazda 3-3 AKS Mikołów (Saternus, Kempa, Dyrda)

Gwiazda 2-3 Młoda Gieksa (Lorens, Margiecok)

 

4 kolejka Ligi Zaków

poniedziałek, 14 październik 2019 17:46

W niedzielę 13.10. rozegraliśmy 4 kolejkę Ligi Żaków. Tak się złożyło, że były to derbowe zawody. Na boiskach Pogoni Nowy Bytom gościliśmy drużyny Grunwald Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska oraz Jastrząb Bielszowice. W pierwszym meczu pewnie pokonujemy naszego sąsiada z Halemby 10-2. W drugim spotkaniu z drużyną z Bielszowic oglądaliśmy bardzo wyrównaną rywalizację, z której nasza drużyna wychodzi zwycięsko. Pokonujemy Jastrząb 3-2. Na zakończenie zmagań drużyna Orlika postawiła nam bardzo trudne warunki czego efektem było aż osiem straconych goli przy tylko dwóch strzelonych. Dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie. Jesteśmy z Was dumni! Gwiazdę w tym dniu reprezentowali: Zając, Dyrda, Franosz, Kostorz, Szczygioł, Kempa, Margiecok, Saternus, Mól, Lorens, Głąbik. Poniżej komplet wyników i strzelcy.

Gwiazda 10-2 Grunwald R.Śl. (Saternus 3, Lorens 2, Kempa 2, Głąbik 2, Dyrda)

Gwiazda 3-2 Jastrząb B-ce (Kempa 2, Zając)

Gwiazda 2-8 Orlik R.Śl. (Zając, samobój) 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /vol1/www/arch.srsgwiazda.pl/components/com_k2/templates/gwiazda_podstrony_strona/category.php on line 254

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN