6 kolejka Ligi Żaków

W sobotę 26.10. nasza drużyna rozegrała ostatnią w tym roku kolejkę Ligi Żaków. Na boisku Kolejarza Katowice zmierzyliśmy się z Akademią Espaniola oraz z gospodarzem, ekipą Młodej Gieksy.

Na początku spotkania z Akademią zamknęliśmy rywala na jego połowie ale nie potrafiliśmy wykorzystać naszej przewagi. W tym fragmencie meczu zdobywamy tylko jednego gola. Z upływem czasu mecz się wyrównał i ostatecznie remisujemy 4-4. W drugim meczu niestety łatwo i wysoko przegrywamy z Młodą Gieksą. Widać, że praca trenerów przynosi efekty i z kolejki na kolejkę gra naszej drużyny wygląda coraz lepiej. Wielkie brawa dla naszych pociech. Wystąpiliśmy w składzie: Franosz, Kempa, Mól, Dyrda, Margiecok, Zdebel, Saternus, Lorens, Kostorz, Głąbik. Poniżej wyniki i strzelcy.

Gwiazda 4-4 Akademia Espaniola (Mól, Dyrda, Saternus, Głąbik)

Gwiazda 1-11 Młoda Gieksa (Kempa)


Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN