SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 107 850 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie dzieci i młodzieży.

Co proponujemy?

W ramach zajęć Szkółki Piłkarskiej odbywają się cykliczne zajęcia piłkarskie dla dzieci w grupach wiekowych.

Najstarsze grupy wiekowe biorą udział w rozgrywkach ligi trampkarzy i juniorów Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz w rozgrywkach Miejskiej Ligi Szkolnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.

W ramach zajęć oprócz treningów i spotkań mistrzowskich zespoły często występują w turniejach miejskich, regionalnych, ogólnopolskich i zagranicznych – w ciągu roku bierzemy udział w ponad 50 imprezach – ponad 20 z nich organizujemy w mieście.

Gośćmi naszych treningów są często zawodnicy znani z polskich boisk – nasi członkowie mieli okazję spotkać się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, Andrzejem Niedzielanem, Mariuszem Śrutwą, Adamem Kompałą, Błażejem Radlerem, Arturem Sobiechem czy Adrianem Sikorą.

W okresie wakacyjnym zarówno w lecie jak i zimie z myślą o członkach szkółki piłkarskiej jak i pozostałych młodych mieszkańcach Rudy Śląskiej organizujemy półkolonie stacjonarne lub też obozy sportowe. Współpracujemy z ośrodkami wypoczynkowymi w Głuchołazach, Wiśle, Brennej oraz Giżycku.

Członkowie Szkółki Piłkarskiej posiadają własny sprzęt treningowy (własny numer i koszulka z imieniem i nazwiskiem), stowarzyszenie gwarantuje profesjonalny sprzęt meczowy, dresy, kurtki ortalionowe, torby sportowe, czapeczki oraz wiele innych gadżetów. Dzięki stałej współpracy z firmami z Rudy Śląskiej nasi członkowie posiadają możliwość zakupu sprzętu sportowego oraz obuwia w cenach promocyjnych lub ze specjalnymi rabatami.

Członkom szkółki piłkarskiej gwarantujemy przede wszystkim dobrą zabawę i atmosferę.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN